• 2023/09/25

Oferta pracy w EFHR na stanowisku koordynatora/-ki projektów

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) jest organizacją pozarządową na Litwie działającą w zakresie ochrony i promowania praw człowieka, w tym praw mniejszości narodowych.

Obecnie do naszego zespołu w Wilnie poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora/-ki projektów.  Jeśli interesuje Cię praca w organizacji pozarządowej i chcesz zaangażować się w działania na rzecz praw człowieka, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Skontaktuj się z nami!

Oferujemy:

  • twórczą, ciekawą i dającą dużo satysfakcji pracę;
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym;
  • ciągły rozwój poprzez udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach, konferencjach, stażach i warsztatach;
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej;
  • udział w inicjatywach i kampaniach społecznych przeciwko rasizmowi, dyskryminacji i nacjonalizmowi;
  • wkład w promowanie aktywności społecznej i obywatelskiej wśród młodzieży poprzez bezpośredni kontakt ze wspólnotą lokalną;
  • umowę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • pracę na połowę etatu lub cały etat (w zależności od dostępności);
  • wynagrodzenie: od 840 euro brutto (w zależności od zaangażowania i nakładu pracy).

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i koordynowanie projektów;
  • sporządzanie wniosków grantowych;
  • organizacja przedsięwzięć;
  • współpraca z organizacjami i instytucjami międzynarodowymi i krajowymi oraz z ich przedstawicielami;
  • przygotowywanie komunikatów informacyjnych;
  • działalność administracyjna.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub studenci ostatniego roku studiów);
  • dobra znajomość języka litewskiego, polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • komunikatywność oraz chęć dalszego rozwoju;
  • odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnej pracy;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku koordynatora projektów jest mile widziana.

Jesteś zainteresowany/a?

Czekamy na Twoje CV na adres mailowy info@efhr.eu z dopiskiem „KOORDYNATOR/KOORDYNATORKA PROJEKTÓW”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 października 2023.

Masz pytania? Zadzwoń pod +370 691 50 822 lub napisz wiadomość na info@efhr.eu

Przesyłając zgłoszenie kandydat udostępnia swoje dane osobowe organizacji VšĮ „Europos žmogaus teisių fondas“. Pozyskane dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji pracownika/praktykanta Fundacji do chwili zakończenia procesu rekrutacyjnego. Jeżeli po zakończeniu rekrutacji odrzucimy Pana/Pani kandydaturę na odpowiednią pozycję pracy czy praktyk i nie podpiszemy z Panem/Panią umowy o pracę lub umowy o odbyciu praktyk, wszystkie dane osobowe kandydata pozyskane w celach rekrutacyjnych zostaną przez nas bezpiecznie zniszczone.

Powiązane artykuły

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) wspiera przywrócenie egzaminu maturalnego z języka polskiego na Litwie

Po 25 latach przerwy, uczniowie szkół z polskim językiem nauczania na Litwie przystąpili do państwowego egzaminu…
Europejska Fundacja Praw Człowieka oferuje pomoc prawną dla zagrożonych szkół mniejszości narodowych na Litwie

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) wyraża głęboką troskę w związku z aktualną sytuacją dwóch szkół mniejszości…
Odwołanie do Sądu Okręgowego w Wilnie – spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

Sprawa prowadzona przez Europejską Fundację Praw Człowieka (EFHR) dotycząca zapisu imienia i nazwiska profesora Jarosława Wołkonowskiego…