• 2013/08/30

EFHR poszukuje pomocnika administratora na pół lub cały etat

post_logo_efhrOferta skierowana jest do osób zainteresowanych prawami człowieka oraz prawami mniejszości narodowych. Poszukujemy osobę ambitną, chcącą się uczyć i rozwijać, posiadającą znajomość obsługi komputera. Znajomość prawa i księgowości jest dodatkowym atutem. Zachęcamy też do aplikowania osoby bez doświadczenia zawodowego.

Oferujemy:

  • twórczą, ciekawą i dającą dużo satysfakcji pracę w środowisku międzynarodowym
  • ciągły rozwój poprzez udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach, konferencjach, stażach i warsztatach

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze administracyjnej Fundacji
  • koordynowanie projektów

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie
  • znajomość języków litewskiego, polskiego i angielskiego (koniecznie)
  • komunikatywność, otwartość i elastyczność oraz chęć dalszego rozwoju i uczenia się

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą – czekamy na CV oraz list motywacyjny na adres karjera@efhr.eu z dopiskiem ADMINISTRATOR do 5 września 2013 r.

EFHR

Powiązane artykuły

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) wspiera przywrócenie egzaminu maturalnego z języka polskiego na Litwie

Po 25 latach przerwy, uczniowie szkół z polskim językiem nauczania na Litwie przystąpili do państwowego egzaminu…
Europejska Fundacja Praw Człowieka oferuje pomoc prawną dla zagrożonych szkół mniejszości narodowych na Litwie

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) wyraża głęboką troskę w związku z aktualną sytuacją dwóch szkół mniejszości…
Odwołanie do Sądu Okręgowego w Wilnie – spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

Sprawa prowadzona przez Europejską Fundację Praw Człowieka (EFHR) dotycząca zapisu imienia i nazwiska profesora Jarosława Wołkonowskiego…